ZADAJ
PYTANIE »

Giętarki do rur

Elektryczne giętarki do rur mające od 1 do 10 osi

Produkcja Macri Włochy obejmuje 4 seria giętarek do rur, które odpowiadają różnym rozmiarom rur i w związku z tym różnym możliwościom zgięcia.

Jedna z najważniejszych zmiennych przy wyborze maszyny jest właśnie średnica rury do zgięcia która zgodnie z systemem klasyfikacji Macri Italia może wynosić:
- do 90 mm » Seria 90
- do 65 mm » Seria 65
- do 45 mm » Seria 45
- do 35 mm » Seria 35.

Dla każdej seria, Macri Italia jest w stanie wyprodukować elektryczne giętarki do rur mające od 1 do 10 osi, w zależności od poziomu automatyzacji i produktu, który chcemy uzyskać. Najbardziej powszechne są giętarki do rur EURO Bender (1-osiowa), PROFAST (3-osiowa), PROVAR 5 (5-osiowa) i PROVAR 6 (6-osiowa).

Dzięki długiemu doświadczeniu naszych techników, Macri Italia realizuje również specjalne giętarki do rur, zmodyfikowane wedle szczególnych potrzeb produkcji klienta.

gietarki do rur seria 90
gietarki do rur seria 90 euro gietarki do rur seria 90 profast gietarki do rur seria 90 provar 5 gietarki do rur seria 90 provar 6

Giętarki do rur SERIA 90

Seria 90 zawiera asortyment giętarek do rur umożliwiających obróbkę rur o dużej średnicy (średnica do 90 mm, grubość do 7 mm), powszechnie stosowanych w sektorze ciężkich rusztowań ramowych.

gietarki do rur seria 65
gietarki do rur seria 65 euro gietarki do rur seria 65 profast gietarki do rur seria 65 provar 5 gietarki do rur seria 65 provar 6

Giętarki do rur SERIA 65

Seria 65 obejmuje giętarki do rur mające od 1 do 6 osi, które mogą giąć rur o średnicy do 65 mm: znaczny rozmiar, nie uniemożliwiający jednak zaprojektowania bardzo wszechstronnej giętarki do rur.

gietarki do rur seria 45
gietarki do rur seria 45 euro gietarki do rur seria 45 profast gietarki do rur seria 45 provar 5 gietarki do rur seria 45 provar 6

Giętarki do rur SERIA 45

Seria 45 obejmuje giętarki do rur mające od 1 do 6 osi, które mogą zginać rury o średnicy do 45 mm.

To maszyny całkowicie wykonane ze stali i zaprojektowane za pomocą nowych technik inżynierii, które umożliwiają realizację złożonych figur oraz dowolnych wzorów.
gietarki do rur seria 35
gietarki do rur seria 35 euro gietarki do rur seria 35 profast gietarki do rur seria 35 provar 5 gietarki do rur seria 35 provar 6

Giętarki do rur SERIA 35

Seria 35 obejmuje giętarki do rur mające od 1 do 6 osi, które mogą zginać rury o średnicy do 35 mm.

Są to maszyny szczególnie zwinne i szybkie, dzięki bezszczotkowym silnikom oraz sterowaniom charakteryzującym się wysoką niezawodnością, nadają się do tworzenia złożonych wzorów, a zatem bardzo powszechnych w sektorze hydraulicznym.Giętarki do rur SPECIALES

Giętarki do rur SPECIALES

Dla każdej seria, Macri Italia jest w stanie zaprojektować i wyprodukować również specjalistyczne giętarki do rur, modyfikując strukturę w zależności od potrzeb produkcyjnych konkretnego klienta.Szafa sterowania giętarek do rur
Szafa kontroli

Wszystkie giętarki do rur firmy Macri Italia są sterowane za pomocą sytemu informatycznego i elektrycznego, który może być obsługiwany przez szafę sterowania mieszcząca się obok każdej maszyny.


Oprogramowanie giętarką do rur
Oprogramowanie

Wyjątkowość oferty firmy Macri Italia towyjątkowe oprogramowanie, które pozwala nasterowanie giętarką do rur w sposób bardzo prosty i intuicyjny.

Pobierz giętarką do rur

Pobierz za darmo pliki PDF ze specyfikacjami technicznymi giętarek do rur Macri Italia najbardziej Cię interesującymi.


Zestaw oprzyrządowania giętarką do rur

Giętarki do rur mogą być wyposażone w szereg różnych zestawów urządzeń, w zależności od konkretnych potrzeb klienta.