Macri Italia srl
curvatubi-copia.webp
Mask Green
home /  giętarki do rur

GIĘTARKI DO RUR MACRI

Wyposażone w od 1 do 12 osi

Produkcja Macri Włochy obejmuje 5 seria giętarek do rur, które odpowiadają różnym rozmiarom rur i w związku z tym różnym możliwościom zgięcia.

Jedna z najważniejszych zmiennych przy wyborze maszyny jest właśnie średnica rury do zgięcia która zgodnie z systemem klasyfikacji Macri Italia może wynosić:
- do 114 mm » Seria 114
- do 90 mm » Seria 90
- do 65 mm » Seria 65
- do 45 mm » Seria 45
- do 35 mm » Seria 35.

Dla każdej seria, Macri Italia jest w stanie wyprodukować elektryczne giętarki do rur mające od 1 do 12 osi, w zależności od poziomu automatyzacji i produktu, który chcemy uzyskać. Najbardziej powszechne są giętarki do rur EURO Bender (1-osiowa), PROFAST (3-osiowa), PROVAR 5 (5-osiowa), PROVAR 6 (6-osiowa), PROELECT (10-osiowa) i PROSPACE (12-osiowa).

Dzięki długiemu doświadczeniu naszych techników, Macri Italia realizuje również specjalne giętarki do rur, zmodyfikowane wedle szczególnych potrzeb produkcji klienta.

fascia categorie prospace
rettangolo giallo
NEW
Prospace
Maszynę do gięcia rur a 12 osie w pełni elektryczną z ruchem wskazówek zegara
Dowiedz się więcej
Prospace
Proelect
45 a 10 osie pełne zasilanie elektryczne
Dowiedz się więcej
Seria 114
Seria 114 zawiera asortyment giętarek do rur umożliwiających obróbkę rur o dużej średnicy do 114 mm średnicy, powszechnie stosowanych w sektorze ciężkich rusztowań ramowych.
Przejdź do serii
Seria 114
Seria 114
Przejdź do serii
Seria 90
Seria 90 zawiera asortyment giętarek do rur umożliwiających obróbkę rur o dużej średnicy do 90 mm średnicy, powszechnie stosowanych w sektorze ciężkich rusztowań ramowych.
Przejdź do serii
Seria 65
Seria 65 obejmuje giętarki do rur mające od 1 do 6 osi, które mogą giąć rur o średnicy do 65 mm: znaczny rozmiar, nie uniemożliwiający jednak  zaprojektowania bardzo wszechstronnej giętarki do rur.
Przejdź do serii
Seria 45
Seria 45 obejmuje giętarki do rur mające od 1 do 6 osi, które mogą zginać rury o średnicy do 45 mm.
To maszyny całkowicie wykonane ze stali i zaprojektowane za pomocą  nowych technik inżynierii, które umożliwiają realizację złożonych figur  oraz dowolnych wzorów.
Przejdź do serii
Seria 35
Seria 35 obejmuje giętarki do rur mające od 1 do 6 osi, które mogą zginać rury o średnicy do 35 mm.

Są to maszyny szczególnie zwinne i szybkie, dzięki bezszczotkowym  silnikom oraz sterowaniom charakteryzującym się wysoką niezawodnością,  nadają się do tworzenia złożonych wzorów, a zatem bardzo powszechnych w sektorze hydraulicznym.
Przejdź do serii
Giętarki Do Rur Specjalne
Dla każdej seria, Macri Italia jest w stanie zaprojektować i wyprodukować również specjalistyczne giętarki do rur, modyfikując strukturę w zależności od potrzeb produkcyjnych konkretnego klienta.
Dowiedz się więcej
Giętarki Do Rur Specjalne
Giętarki Do Rur Specjalne
Dowiedz się więcej
OPROGRAMOWANIE MACRI ITALIA
Wysoce innowacyjne oprogramowanie do gięcia napędu maszyny
Dowiedz się więcej
fascia software
SZAFA STEROWANIA
Wszystkie giętarki do rur Macri Italia są obsługiwane przez system informatyczny w czasie rzeczywistym i zarządzane przez szafę sterowniczą umieszczoną obok każdej maszyny.
Dowiedz się więcej
fascia armadio
NOWOŚCI I TARGI

TUBE DÜSSELDORF exhibition (Germany)
Zobacz wszystkie
prefootercatalogo
fascia fiere
GALERIA
Galeria zdjęć projekcie i produkcji oraz giętarki Macri
Dowiedz się więcej
Mask Green