Macri Italia srl
testata_azienda.webp
Mask Green
home /  firma

Macri Italia

Doskonałość w produkcji giętarek do rur

fascia azienda
Macri Italia powstaje w 1997 roku z dużego doświadczenia w produkcji elektrycznych giętarek do rur. Dzięki zaawansowanej technologii i silnej specjalizacji, Macri Italia działa obecnie na całym świecie i eksportuje prawie 70% swojej produkcji, wykonanej całkowicie we Włoszech.

Firma która jest przykładem doskonałości w branży giętarek do rur, postanowiła skupić się na tym segmencie rynku i pracować głównie na zamówienie, tak aby sprostać potrzebom produkcyjnym każdego klienta.

Specyfiką giętarek do rur firmy Macri Italia jest technologia, zamknięta w wyjątkowym oprogramowaniu, które pozwala na uruchomienie i sterowanie maszyną za pomocą innowacyjnego interfejsu przyjaznego dla użytkownika.

Od zawsze dbamy o wpływ naszej działalności na środowisko naturalne, Macri Italia opatentowała skomplikowany system oszczędzania energii, który umożliwia optymalizację zużycia.
Personel techniczny
Macri Italia opracowała wewnętrznie know-how w zakresie projektowania giętarek do rur.

Jest to usługa bardzo przydatna producentowi, który to może liczyć na giętarkę do rur technologicznie zaawansowaną i dopasowaną do szczególnych potrzeb jego działalności.

Dlatego faza projektu odbywa się w pełnej synergii z personelem technicznym klienta, tak aby połączyć specjalistyczną wiedzę każdego producenta z wieloletnim doświadczeniem projektantów Macri Italia.
fascia azienda
Green Yellow