ZADAJ
PYTANIE »
gietarki do rur » giętarką do rur seria 65

Giętarka do rur SERIA 65

Giętarki do rur do 65 mm średnicy

Authentic Macri The original Gietarki do rur Seria 35

Seria 65 rurki obejmuje giętarki do rur mające od 1 do 6 osi, które mogą zginać rury o średnicy do 65 mm: znaczny rozmiar nie stanowi przeszkody w zaprojektowaniu niesamowicie elastycznej giętarki do rur.

Giętarki do rur Seria 65 mogą odpowiadać na szereg różnych zapotrzebowań produkcyjnych: meble miejskie, urządzenia zootechniczne, części samochodowe, wystrój wnętrz, urządzenia do fitnesu itp.EURO - Seria 65   »

gietarki do rur euro 65

EURO Seria 65 jest giętarką do rur o 1 osi (Y), służącą do zginania rur wykonanych z stali nierdzewnej, żelaza, miedzi, mosiądzu lub innych specjalnych stopów o średnicy do 35 mm.

Szczegóły

PROFAST - Seria 65   »

gietarki do rur profast 65

PROFAST Seria 65 to w pełni zautomatyzowana giętarka do rur z 3 osiami: zgięcie (oś Y), postęp (oś X) i rotacja (oś Z). PROFAST Seria 65 może zgiąć rury o średnicy do 65 mm.


Szczegóły

PROVAR 5 OSI - Seria 65   »

gietarki do rur provar 5 65

PROVAR 5 Seria 65 to w pełni automatyczna giętarka do rur z 5 osiami: zgięcie (oś Y), przesuw (oś X), rotacja (oś Z) i przemieszczenie boczne pozycjonera i walcówki (oś B1 i B2).


Szczegóły

PROVAR 6 OSI - Seria 65   »

gietarki do rur provar 6 65

PROVAR 6 Seria 65 to w pełni zautomatyzowana giętarka do rur z 6 osiami: zgięcie, przesuw, rotacja, przemieszczenie boczne pozycjonera i walcówki, oraz przemieszczenie góra-dół głowicy.

Szczegóły