ZADAJ
PYTANIE »
gietarki do rur » giętarką do rur seria 45

Giętarka do rur SERIA 45

Giętarki do rur do 45 mm średnicy

Authentic Macri The original Gietarki do rur Seria 35

Są to maszyny wykonane całkowicie za stali i zaprojektowane za pomocą nowych technik inżynierii które, nawet w przypadku rur o średnich wymiarach, pozwalają na realizowanie złożonych form oraz dowolnych kształtów.

Cecha która sprawia, że Seria 45 nadaje się szczególnie do obróbek typowych dlabranży mebli designerskich.EURO - Seria 45   »

gietarki do rur euro 45

EURO Seria 45 jest giętarką do rur o 1 osi (Y), służącą do zginania rur wykonanych z stali nierdzewnej, żelaza, miedzi, mosiądzu lub innych specjalnych stopów o średnicy do 45 mm.

Szczegóły

PROFAST - Seria 45   »

gietarki do rur profast 45

PROFAST Seria 45 to w pełni zautomatyzowana giętarka do rur z 3 osiami: zgięcie (oś Y), postęp (oś X) i rotacja (oś Z). PROFAST Seria 45 może zgiąć rury o średnicy do 45 mm.


Szczegóły


PROVAR 5 OSI - Seria 45   »

gietarki do rur provar 5 45

PROVAR 5 Seria 45 to w pełni automatyczna giętarka do rur z 5 osiami: zgięcie (oś Y), przesuw (oś X), rotacja (oś Z) i przemieszczenie boczne pozycjonera i walcówki (oś B1 i B2).


Szczegóły

PROVAR 6 OSI - Seria 45   »

gietarki do rur provar 6 45

PROVAR 6 Seria 45 to w pełni zautomatyzowana giętarka do rur z 6 osiami: zgięcie, przesuw, rotacja, przemieszczenie boczne pozycjonera i walcówki, oraz przemieszczenie góra-dół głowicy.

Szczegóły