ZADAJ
PYTANIE »
gietarki do rur » giętarką do rur seria 90

Giętarka do rur SERIA 90

Giętarki do rur do 90 mm średnicy

Authentic Macri The original Gietarki do rur Seria 90

Seria 90 jest linią giętarek do rur umożliwiających obróbkę rur o dużych wymiarach (średnica do 90 mm, grubość do 7 mm), powszechnie stosowanych w sektorze ciężkich rusztowań ramowych.

Z powodu obróbki dużych średnic, giętarki do rur z Seria 90 są maszynami z reguły wolniejszymi, ale zachowującymi bez zmian standardy jakości osiągnięte przez inne seria.EURO - Serie 90   »

gietarki do rur euro 90

EURO Seria 90 jest giętarka do rur o 1 osi (Y), służącą do zginania rur wykonanych z stali nierdzewnej, żelaza, miedzi, mosiądzu lub innych specjalnych stopów o średnicy do 90 mm.

Szczegóły

PROFAST - Seria 90   »

gietarki do rur profast 90

PROFAST Seria 90 to w pełni zautomatyzowana giętarka do rur z 3 osiami: zgięcie (oś Y), postęp (oś X) i rotacja (oś Z). PROFAST Seria 90 może zgiąć rury o średnicy do 90 mm.


Szczegóły

PROVAR 5 OSI - Seria 90   »

gietarki do rur provar 5 90

PROVAR 5 Seria 90 to w pełni automatyczna giętarka do rur z 5 osiami: zgięcie (oś Y), przesuw (oś X), rotacja (oś Z) i przemieszczenie boczne pozycjonera i walcówki (oś B1 i B2).


Szczegóły

PROVAR 6 OSI - Seria 90   »

gietarki do rur provar 6 90

PROVAR 6 Seria 90 to w pełni zautomatyzowana giętarka do rur z 6 osiami: zgięcie, przesuw, rotacja, przemieszczenie boczne pozycjonera i walcówki, oraz przemieszczenie góra-dół głowicy.

Szczegóły